• 0
Сіаліс інструкція
Сіаліс інструкція із застосування

Сіаліс інструкція як приймати

Діюча речовина: тадалафіл (tadalafil)

Дозування: 5 мг, 10 мг, 20 мг, 40 мг, 60 мг.

Призначення: лікування еректильної дисфункції у дорослих чоловіків, підвищення потенції.

Форма випуску: таблетки з жовтим покриттям.

 • Інструкції
 • Каталог
Дженерики - мають сертифікати відповідності

Всі товари пройшли перевірку якості та мають сертифікати відповідності

Дженерики - анонімна доставка без позначок

Всі посилки відправляються в непрозорій упаковці без позначок

Дженерики - не підійшов засіб, безкоштовне повернення

Не підійшов засіб? Зробимо заміну безкоштовно або повне повернення грошей


завантажити інструкцію pdf сіаліс (повна версія)

Опис препарату Сіаліс

Препарат призначений для лікування порушень ерекції у чоловіків. Сіаліс є оборотним селективним інгібітором фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5) цГМФ. При сексуальному збудженні викликає місцеве вивільнення оксиду азоту, пригнічення ФДЕ-5 активною речовиною тадалафілом призводить до збільшення рівня цГМФ у кавернозному тілі пеніса. Наслідком цього є розслаблення гладких м'язів та припливу крові до тканин статевого органу, що і викликає ерекцію. Сіаліс не працюватиме без сексуального збудження.

Дія тадалафілу на ФДЕ-5 у рази більша, ніж на інші фосфодіестерази. Сіаліс у 92% випадків покращує ерекцію та можливість проведення успішного статевого акту. Тривалість дії препарату становить 36 годин, а ефект проявляється вже через 15 хв після прийому таблетки (за наявності стимуляції).

Сіаліс не змінює рівень тестостерону, ФСГ та ЛГ у плазмі крові. Також не спостерігалося клінічно значущого впливу на спермотозойди у чоловіків, які приймали тадалафіл у рекомендованих дозах протягом 6 місяців.

Фармакокінетика

Всмоктування:

Тадалафіл має високу швидкість всмоктування, максимальна дія досягається в середньому через 2 год. Ступінь і швидкість всмоктування не залежать від їди або алкоголю.

Метаболізм:

Метаболізується за участю ізоферменту CYP3A4. Головним циркулюючим метаболітом є метилкатехолглюкуронід. Він у 13000 разів менш активний щодо ФДЕ-5, ніж тадалафіл. Отже, цей метаболіт навряд чи є клінічно значущим.

Виведення:

Середній час виведення тадалафілу з організму чоловіків становить – 17.5 годин. Тадалафіл виводиться у вигляді калу (61%) та меншою мірою із сечею (36%).

Фармакокінетика в особливих клінічних випадках

Чоловіки похилого віку (65 років і більше) мають нижчу швидкість очищення організму від тадалафілу, що виражалося у збільшенні концентрації препарату в плазмі крові на 25% порівняно з чоловіками віком від 19 до 45 років. Ця відмінність не є значною і не потребує індивідуальної дози.

Пацієнти, які страждають на цукровий діабет після застосування тадалафілу, концентрація препарату в плазмі крові зменшилася приблизно на 19%, на відміну від здорових чоловіків. Ця відмінність не є значною і не потребує індивідуальної дози.

Показання до застосування

Труднощі у досягненні та підтримці ерекції для здійснення статевого акту. Еректильна дисфункція.

Дозування Сіалісу

Препарат приймають орально, рекомендована доза Сіалісу становить 20 мг (не частіше ніж 1 раз на добу). Сіаліс приймають щонайменше за 15-20 хвилин до передбачуваного статевого акту. Після прийому препарату пацієнти можуть спробувати статевий акт у будь-який час протягом 36 годин.

Побічні ефекти

Найчастіші: диспепсія (7%), головний біль (11%). Побічні дії зазвичай незначні та проходять самостійно протягом 1-2 годин, при постійному прийомі препарату побічні ефекти зменшуються.

Найбільш поширені: біль у спині, міалгія, нежить, припливи крові до обличчя.

Менш поширені: набряк повік, кон'юнктивіт, біль в очах, запаморочення.

Дуже рідкісні: підвищена чутливість, у тому числі (висипання, кропив'янка, підвищена пітливість, порушення зору).

Серцево-судинна система у чоловіків, які страждають на серцево-судинні захворювання: інфаркт, інсульт, біль у грудях, прискорене серцебиття. Однак точно не відомо, чи пов'язані ці явища безпосередньо з тадалафілом або із сексуальним збудженням.

Протипоказання

 • Спільний прийом сіалісу та ліків, що містять нітрати;
 • Чоловікам віком до 18 років;
 • Індивідуальна непереносимість до активних компонентів препарату;
 • Використання препарату жінками.

Особливі вказівки

У пацієнтів з нирковою недостатністю препарат сіаліс слід приймати з обережністю, оскільки дані клінічних випробувань щодо безпеки та ефективності препарату у даної категорії пацієнтів відсутні.

Також з обережністю слід приймати препарат Сіаліс у пацієнтів, які приймають доксазозин-адреноблокатори. Оскільки спільне застосування в деяких випадках може призвести до гіпотензії.

Сексуальна активність може мати потенційний ризик для чоловіків, які страждають на серцево-судинні захворювання. Вкрай не рекомендується лікування еректильної дисфункції, застосування препарату Сіаліс або інших засобів для збільшення потенції з такими захворюваннями серця.

Потенційний ризик розвитку ускладнень при сексуальній активності у чоловіків із захворюваннями серцево-судинної системи:

 • Інфаркт або інсульт протягом останніх 60 днів;
 • Нестабільна стенокардія, що виникає під час статевого акту;
 • Серцева недостатність, що розвинулася протягом останніх 6 місяців;
 • Порушення серцевого ритму;
 • Артеріальна гіпотензія;

З обережністю слід застосовувати препарат сіаліс чоловікам із схильністю до пріапізму (при серповидно-клітинній анемії, мієломі або лейкемії) або у пацієнтів з деформацією статевого члена (хвороба Пейроні або при ангуляції).

Пацієнт повинен негайно звернутися до лікаря у разі виникнення тривалої та хворобливої ерекції, що триває 4 години та більше.

Взаємодія з іншими ліками

Селективний інгібітор кетоконазолу в дозі 400 мг/добу збільшує концентрацію тадалафілу в плазмі крові в одноразовій дозі на 312%, а максимальної концентрації - на 22%.

Ритонавір (200 мг 2 рази на добу) збільшує вплив дози тадалафілу - концентрацію в плазмі крові на 524% без зміни максимальної концентрації. Такі інгібітори як ритонавір та саквінавір, еритроміцин та ітраконазол також підвищують активність тадалафілу.

Рифампіцин (60/мг/добу) зменшує вплив тадалафілу концентрацію лікарського препарату в плазмі крові на 88% та максимальну концентрацію на 46%.

Тадалафіл посилює дію препаратів, що містять у собі нітрати. Відбувається це в результаті адитивної дії нітратів та тадалафілу на метаболізм оксиду азоту та цГМФ. Призначення Сіалісу разом із застосуванням нітратів протипоказане.

Тадалафіл ніяк не впливає на дію варфарину щодо протромбінового часу.

Тадалафіл має судинорозширюючі властивості та може неодноразово посилити дію препаратів, спрямованих на зниження артеріального тиску.

При сумісному застосуванні тадалафілу та альфа-адреноблокатора доксазозину (8 мг на добу), спостерігалося посилення гіпотензивної дії доксазозину. Дехто відчував запаморочення. Нижчі дози доксазозину не вивчали.

Умови відпустки Сіалісу з Аптек

Сіаліс відпускається за рецептом лікаря. Дженерік Сіаліс купити у Києві Аптека POTENCY (без рецепта), безкоштовна (анонімна) доставка по Україні.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат зберігати в сухій та непрозорій упаковці, далеко від дітей та домашніх тварин, при температурі до 30°С. Термін придатності – 2 роки.

 • якісні препарати
 • найнижчі ціни
 • безкоштовна доставка
 • оплата при отриманні
 • конфіденційність