• 0
Запитання / Відповіді

Питання та відповіді

Віагра впливає на зачаття?

Препарат Віагра не впливає на репродуктивну функцію.

Як швидко Ви надсилаєте замовлення?

Замовлення оформлені до 18:00 відправляємо (день у день), замовлення оформлені після 18:00 відправляємо наступного дня.

Ваші препарати схвалені МОЗ?

Всі препарати, які ми продаємо, вироблені в Індії і мають сертифікат відповідності. Всі вони отримали схвалення FDA Індії для постачання експорту.

Чому в Аптеці POTENCY найнижчі ціни?

Ми продаємо сертифіковані Дженерики (точні копії) відомих препаратів за найнижчими цінами – працюємо без посередників.

Чи можна повернути або обміняти оплачений товар?

Так, зв'яжіться з нами для цього.

Товар відправляється в щільній непрозорій упаковці?

Так, працівники пошти не дізнаються, що саме знаходиться в посилці, ми ретельно упаковуємо та заклеюємо товар у непрозору упаковку без будь-яких написів.

Чому Дженерики дешевше за оригінал?

Для того, щоб створити оригінальний препарат, необхідно провести дослідницьку роботу за багатьма напрямами. Іноді фірми витрачають цього десятки років. Великий відсоток нових проектів (до 90%) виявляються неефективними. Звичайно, на ринок вони не потрапляють, але на них витрачено мільйони доларів. Ці витрати накладаються на новий вдалий препарат (іноді один). Тому оригінальні препарати такі дорогі. На відміну від цього фірми, які виробляють Дженеріки, дослідницьку роботу не ведуть і, отже, не витрачають на це гроші. Вони купують патент на готовий препарат, за нижчі ціни та виробляють його копію – Дженерік. Тому вартість продукту нижча і він доступніший. Якщо подивитися на список лікарських засобів, що найбільш продаються, то оригінальні препарати стоять далеко не на першому місці.

Чи має кожен оригінал Дженерік?

З великою ймовірністю – так. Виняток становлять – унікальні лікарські препарати для лікування СНІДу та раку.

Дженерік це аналог (копія) оригіналу?

За хімічним складом – це не точна копія: основна діюча речовина - загальна, а ось супутні речовини різні (вони не чинять жодного впливу на результат лікування) - Дженерики можуть бути іншого кольору, смаку, форми.

Дженерики діють так само, як оригінал?

Так, дія дженериків абсолютно ідентична оригіналу, оскільки в них містяться такі ж активні інгредієнти, як і в оригіналі. Побічні дії у брендових препаратів та у дженериків ідентичні. Дженерики існують на ринку багато років та їх права на життя підтверджено часом. Навіть у таких благополучних країнах, як США та Швеція, дженерики купують частіше, ніж оригінальні ліки.

Оригінали виробляються на більш сучасному обладнанні?

Ні. Дженерік виробляється з тими ж технологіями як і оригінальні препарати, з тієї ж вихідної сировини і відповідно до тих же стандартів.

Чому назва на таблетках відрізняється від оригінальної?

Назва на блістері препарату відповідає назві активного компонента. Виробники Дженеріков не можуть використовувати оригінальні назви брендів - це переслідується згідно із законом.

Чим відрізняються Дженеріки Левітра від Віагри та Сіаліс?

Усі препарати належать до симптоматичних засобів. Тобто прийняв таблетку – буде ерекція, не прийняв таблетку – не буде ерекції. При хронічних захворюваннях чоловічих статевих органів ефективність всіх трьох препаратів обмежена. Сіаліс є інгібітором фосфодіестерази-5, він досить зручний тривалістю дії – 36 годин після прийому (вистачає на кілька статевих актів), також його можна поєднувати з помірною кількістю алкоголю, приймати незалежно від їди. Дозування Сіалісу стандартне для всіх – немає необхідності думати про дозу препарату. А ось препарати Віагра та Левітра майже однакові. Левітра дозволяє отримати менше ускладнень, але короткого часу дії: 3-5 годин. Сіаліс має небажану властивість негативно діяти на сперматогенез, на відміну від Левітри та Віагри. Як кажуть сексологи: Якщо чоловікові допомагає один із трьох препаратів, то у 85% випадках є можливість від них відмовитися та обходитися без постійного прийому лікарських препаратів.

Якщо після Віагри не настала ерекція, можна прийняти ще одну таблетку?

Не рекомендується приймати більше 1 таблетки Віагра на добу, максимальне дозування на добу – 100 мг. Віагра працює при природному збудженні, коли є жінка, яка викликає бажання. Сам препарат ефективний у 75-80% випадків.

Через який час діє Віагра?

Ефект настає зазвичай через 30-60 хвилин після прийому ліків. Ефект не залежить від дозування та становить 4-6 годин. Мінімальна доза препарату становить 25 мг. Але здебільшого дозування можна збільшувати до 50 мг, в окремих випадках дозування можна збільшити до 100 мг. При прийнятті менше 25 мг дія препарату буде мінімальною. У нашій онлайн-аптеці Ви можете придбати Віагру у дозуванні: 50-200 мг.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність