• 0
Статті » Значення Віагри для покращення кровообігу

Значення Віагри для покращення (потенції) кровообігу

Як виникає ерекція після прийому таблетки?

Не можна давати таблетки, які спричиняють розслаблення всіх м'язів тіла людини. Неможливо використовувати препарати, які розслаблюють або напружують одночасно всі м'язи людини. У такому разі людина просто не зможе рухатись. Для лікування еректильної дисфункції необхідно використовувати медичні препарати, що діють виключно на гладкі м'язи статевого члена.

Для розуміння роботи препарату нам необхідно зрозуміти, що кровоносна система нашого організму потребує різної кількості крові в різних ситуаціях, а насос у кровоносної системи лише один – серце.

Так, наприклад:

Під час прийому великої кількості їжі наш організм повинен відправити велику кількість крові в кишечник і живіт, з метою проведення процесу травлення належним чином.

Щоб доставити більше кисню в руки та ноги під час занять бігом, організм забере кров із травної системи та забезпечить достатньою кількістю крові м'язи, що беруть участь у процесі бігу.

У нашого тіла є ряд клапанів, за допомогою яких організм регулює рівень крові в окремих органах у різний час. Наш мозок керує роботою цих клапанів, відкриваючи та закриваючи їх за потреби.

Статевий член це орган, який починає своє функціонування у відповідь на сигнали, що посилаються мозком, відкрити або закрити клапани і направити більшу кількість крові в нього. Щоб зрозуміти механізми управління цим специфічним клапаном, розглянемо основні поняття його. У людському тілі процедура відкриття та закриття клапанів відбувається за допомогою м'язів артерій. У разі розслаблення м'язів кровотік зростає. Клапани реагують на хімічні сигнали, що надсилаються мозком.

Механізм відкриття клапанів ідентичний для будь-яких частин тіла і складається з чотирьох послідовних дій:

  1. Мозком надсилається сигнал, призначений певним нервовим волокнам. Нервові волокна розташовуються у так званій нервовій клітині артерії NANC, неподалік місця зміни кровотоку. У клітині NANC починає вироблятися окис азоту;
  2. Відбувається вкидання окису азоту в кров та прилеглі клітини;
  3. За допомогою окису азоту стимулюється вироблення ферменту гуанілат-циклази, який починає виробляти циклічний гуанозин-монофосфат;
  4. Циклічний гуанозин повідомляє гладкій мускулатурі, що артерія повинна розслабитися, і кровотік збільшується;

Це простий хімічний процес, який використовується мозком для збільшення кровотоку. Гуанозин-монофосфат виробляється поки мозок посилає сигнали для нервових волокон, коли посилка сигналів припиняється, весь гуанозин поглинається ферментом фосфодіестеразу. У такий спосіб мозок відкриває та закриває клапани, регулюючи кровообіг. Як із цим співвідноситься ерекція? спитайте ви. При отриманні мозком сигналів збудження він посилає сигнали статевому члену, кавернозні клітини якого починають виробляти окис азоту і починається виробництво гуанілат-циклази. Артерії вен пеніса розширюються, викликаючи цим потужний приплив крові до нього. У статевий член надходить додаткова кров, і він стає твердим - досягається ерекція.

Причин відсутності ерекції при збудженні може бути безліч. Одна з найпоширеніших причин імпотенції - недостатнє розширення артерій статевого члена (особливо це проявляється у літніх чоловіків). Чоловік перебуває у збудженому стані, у нервових закінченнях виробляється необхідна кількість окису азоту, але кількість гуанілат-циклази недостатня для настання ерекції. Віагра допомагає вирішити цю проблему шляхом блокування дії ферментів фосфодіестерази, що сприяє виникненню ерекції.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність