• 0
Статті » Десятирічний ювілей Віагри

Десятирічний ювілей Віагри

У 2008 році виповнилося 10 років з того часу, як Департаментом Продовольства та Медицини було схвалено до застосування Віагра. За десять років понад 35 мільйонів людей скористалося цією чудодійною пігулкою. Життя мільйонів чоловіків змінилося на краще відразу.

Фахівці компанії Пфайзер вивчали препарат силденафіл (основна діюча речовина Віагри) як ліки, призначені для зниження тиску. Чоловіки, які беруть участь в експерименті, відмовилися повертати досліджуваний препарат, тому випадково було виявлено іншу важливу властивість Віагри – лікування еректильної дисфункції.

Віагра розпалила другу сексуальну революцію. Пошуки подібної чарівної палички для жінок не увінчуються успіхом.

У рекламі Віагри дав згоду знятися колишній сенатор від республіканців та кандидат у президенти США Боб Дол. Політик протягом тривалого терміну страждає на імпотенцію після перенесеного хірургічного втручання (операція з видалення пухлини простати). "Проблема потенції настільки важлива для мільйонів чоловіків у всьому світі, що я не соромлюся говорити про це відкрито" - каже Боб Дол з рекламних плакатів Віагри.

У препарату Віагра є дві свої правди:

З одного боку, це найефективніший і найпростіший у застосуванні засіб для лікування еректильної дисфункції, що робить мільйони чоловіків щасливими, друга правда - це те, що вона не вирішує проблеми, що виникають у взаєминах між жінкою та чоловіком.

Багато пацієнтів стверджують, що Віагра не відповідає їхнім поняттям про сексуальний контакт. На офіційному сайті компанії Пфайзер, говориться, що найкраще Віагра працює, якщо ви прийняли її натще, або після їди нежирної їжі. Дія таблетки починається через 30 хвилин після прийому таблетки. Тривалість дії до чотирьох годин, головна умова - ви повинні бути сексуально збуджені - таблетка працюватиме виключно за допомогою.

У американського уролога доктора Моргентейлера був 78-річний пацієнт, який приймав Віагру, який стверджував - "Планувати секс - не романтично!" Уролог розповідає і про темний бік препарату Віагра. В даний час Віагру та аналогічні їй препарати можна легко купити в інтернет-магазині, це призвело до того, що абсолютно здорові молоді хлопці приймають Віагру з приводу і без. Можливо, вони хочуть почуватися впевнено. Але у них спотворене поняття про секс, - запевняє лікар, - секс - одна із складових взаємин між чоловіком і жінкою, у відносинах першу роль має відігравати кохання.

Препарат Віагра приносить щорічно прибуток у мільярд доларів.

За попередній рік було реалізовано Віагри на загальну суму 1,76 мільярда доларів. Віагра - лідер продажів у секторі коштів, що підвищують потенцію, за нею із суттєвим відривом слідує Сіаліс та Левітра. Багато хто називає Віагру золотим стандартом медикаментозних способів лікування імпотенції.

Життя чоловіка до і після Віагри

До появи Віагри основними способами лікування еректильної дисфункції були вакуумні помпи, ін'єкції та імплантанти у статевий член. З появою Віагри чоловіки, випивши лише одну таблетку, можуть отримати якісну ерекцію. До Віагри вважалося, що еректильна дисфункція – це хвороба чоловіків середнього віку і її лікували чоловікам, які досягали 65 віків та старше. Сьогодні встановлено, що більше половини чоловіків віком 40 років і більше страждають від еректильної дисфункції тією чи іншою мірою.

Раніше багато чоловіків погоджувалися з тим, що імпотенція є невід'ємною частиною процесу старіння. У наш час пацієнти та їхні лікарі усвідомлюють той факт, що еректильна дисфункція – це не вирок, і вона піддається медикаментозному лікуванню. Раніше передбачалося, що причина дисфункції криється в галузі психології. Сьогодні встановлено, що її причиною є такі захворювання як гіпертонія та діабет.

Як правило, чоловікам незручно розмовляти з лікарем про свої сексуальні проблеми. Підраховано, що тільки 10% чоловіків радяться з лікарем з приводу сексуального безсилля. У наші дні чоловіки охоче обговорюють можливість прийому Віагри. Цей препарат допоміг більш ніж 25 мільйонам чоловікам упоратися зі своїми труднощами.

Для кого призначена Віагра?

Протягом 10 років Віагра допомагає вирішити проблеми, пов'язані з еректильною дисфункцією. Її використовують:

  • Чоловіки, усіх вікових категорій;
  • Чоловіки, які іноді відчувають труднощі з ерекцією;
  • Чоловіки, які мають інші захворювання, що заважають успішному статевому життю (підвищений тиск, діабет, депресія);
  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність