• 0
Статті » Використання Віагри для лікування серцевої недостатності

Віагра для лікування серцевої недостатності

Назва Віагра (силденафіл) у всіх нас на слуху. Це препарат, призначений для лікування імпотенції у чоловіків. Існує навіть музичний гурт з назвою Віагра. Останні наукові дослідження, проведені вченими в госпіталях Массачусетса, виявили, що препарати, що містять силденафіл, мають несподіваний ефект - Віагра позитивно впливає на серцеві захворювання у чоловіків і жінок.

Серцевий напад і серцева недостатність — це різні речі. Серцева недостатність - це ослаблення серцевого м'яза, вона стає слабкою і не в змозі прокачувати необхідну для організму кількість крові. Як правило, систолічна серцева недостатність найчастіше супроводжується високим легеневим тиском артерій (легенева гіпертензія). Гіпертензія зустрічається у 75% хворих на серцеву недостатність.

Захворювання легеневої гіпертензії суттєво підвищує смертність. Дослідження в Массачусетському госпіталі проводили з 34 пацієнтами із захворюваннями на легеневу гіпертензію та систолічну серцеву недостатність.

Віагра допомагає

Піддослідним давали заспокійливий засіб або препарат Віагру у дозі 25-75 міліграм. У групи, яка приймала Віагру, відзначено зниження легеневого тиску, відбулося покращення фізичних показників під час ходьби, а також відбулося загальне зміцнення здоров'я. Період шпиталізації зменшився до 12 днів. Будь-які суттєві побічні явища не встановлені.

Ці дослідження підтвердили раніше проведені випробування, які показали, що Віагра допомагає швидше впоратися із несприятливими проявами серцевих захворювань. Було встановлено, що навіть поодинока доза Віагри призводить до покращення самопочуття у пацієнтів, які мають серцеву недостатність.

Якщо це дослідження буде підтверджено в ході великомасштабного дослідження, препарати, що містять силденафіл, Віагра зокрема, зможуть застосовуватися не лише для лікування еректильної дисфункції (імпотенції), а й для лікування серцевих захворювань. Віагра може стати порятунком для 5 мільйонів американців, які страждають на серцеву недостатність.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність