• 0
Статті » Віагра протипоказання

Віагра протипоказання та побічні дії. Наслідки прийому Віагри

Віагра протипоказання та побічні діїВ даний час Дженерік Віагра є одним із найефективніших лікарських препаратів для лікування чоловічої ЕД (еректильної дисфункції). За допомогою Віагри можна досягти довготривалої та стійкої ерекції при сильному сексуальному збудженні.

Наслідки прийому Віагри

Перед початком прийому ліків необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки при неправильному прийомі препарату можуть виникнути різні побічні ефекти Віагри. Також не можна приймати таблетки Віагри, якщо Ви приймаєте нітрати та різні донатори оксиду азоту, оскільки це може призвести до серцевого нападу через падіння кров'яного тиску. Побічні ефекти Віагра може викликати при одночасному прийомі: циметедину, кетоконазолу, еритроміцину, БМКК, бета-адреноблокаторів та пероральних, а також гіпоглікемічних лікарських засобів.

Які можуть бути побічні дії Віагри?

Наслідки прийому віагриПісля різних випробувань препарату були помічені наступні побічні дії Віагри – це головна біль, тимчасове розлад зору, погане самопочуття, розлад шлунка, почервоніння шкіри, задишка і т.д. Але підібравши оптимально правильну дозу Віагра побічні дії може і не викликати або знизити ризик їх появи на 2,5%. При спостереженні побічних ефектів протягом 4 годин, а також при раптовому зниженні зору або слуху необхідно терміново припинити прийом Віагри та звернутися за консультацією до фахівця. Найчастішими небажаними явищами після прийому можуть бути: запаморочення, почервоніння шкірного покриву та закладеність носа. Віагра протипоказань практично не має, але щоб уникнути непередбачених ускладнень, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій лікаря та дотримуватися встановленого дозування. Негативні наслідки прийому Віагри зустрічаються досить рідко. Так, наприклад, головні болі зустрічаються у 15% чоловіків, а решта побічних ефектів тільки у 2-3% пацієнтів, що спостерігалися.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність