• 0
Статті » Віагра дійсно допомагає

Чому препарат Viagra дійсно допомагає?

Існує три способи медикаментозного збільшення припливу крові виключно до статевого члена:

 1. Підвищити кількість окису азоту, що виробляється в статевому члені;
 2. Збільшити кількість циклічного гуанозин-монофосфату (cGMP), який виробляється в пенісі за допомогою окису азоту;
 3. Зменшити дію фосфодіестеразу ферменту (PDE), який у статевому члені зупиняє роботу циклічного гуанозин-монофосфату;

Препарат Віагра використовує третій метод та ліквідує дію фосфодіестерази, тим самим гуанозин-монофосфат впливає на стінки артерій, які у свою чергу розширюються та викликають ерекцію. Ступінь ерекції безпосередньо залежить від кількості гуанозин-монофосфатів, що надходять у статевий член. Чим їх більше, тим якісніше настає ерекція.

Головна унікальність Віагри особливо фосфодіестераз - ферменту. Клінічні дослідження показали, що в людському тілі знаходиться 11 різноманітних видів фосфодіестераз - ферментів, і лише один з них фосфодіестераз - фермент-5 знайдено виключно у статевому члені. Це відкриття зробило створення препарату Віагра відносно простим завданням. Фахівці компанії Pfizer мали знайти хімічну речовину, яка блокує фосфодіестераз - фермент №5.

При блокуванні фосфодіестераз - ферменту №5 кількість циклічного гуанозин-монофосфату в статевому члені збільшуватиметься, що призведе до збільшення припливу крові виключно до статевого, не торкаючись при цьому інших частин тіла. Без відкриття п'ятого типу фосфодіестераз - ферменту, створення препаратів, що працюють за типом Віагри, було б неможливим.

Як Віагра блокує фосфодіестераз - фермент?

Фосфодіестераз - фермент №5 це особливий тип протеїну, який прискорює хімічну реакцію.

Фермент №5 розщеплює гуанозин-монофосфат. Фахівці компанії Pfizer шукали хімічну речовину, яка зробила б фосфодіестераз - фермент №5 клейким і тим самим перешкоджало процесу поділу. В результаті багаторічних досліджень було виявлено речовину, названу силденафіл. Ця речовина вбудовується в молекулу ферменту №5 і ламає його структуру.

Віагра Київ випускається у вигляді таблеток, що містять силденафіл. Розчиняючись у шлунку, силденафіл поширюється по всьому тілу, але діє тільки на фосфодіестераз - фермент №5, який знаходиться в статевому члені. Препарат циркулює в крові протягом 4 годин, а потім вимивається за допомогою нирок та печінки.

Етапи дії Віагри

 1. Прийом чоловіком таблетки Віагри;
 2. Вступ силденафілу в кров і поширення його по всьому організму;
 3. Вбудовування силденафілу в молекули фосфодіестераз - ферменту №5 та їх знищення;
 4. У момент сексуального збудження людини його мозок посилає сигнал клітинам NANC, що беруть участь у виробництві окису азоту;
 5. За допомогою окису азоту створюється гуанозин-монофосфат, що розслаблює стінки артерій, що знаходяться у статевому члені;
 6. Гуанозин-монофосфат, не зустрічаючи протидії з боку фосфодіестераз - ферменту №5, розширює артерії пеніса та покращує його кровопостачання;
 7. Відбувається заповнення кров'ю статевого члена, що дозволяє досягти повноцінної ерекції;

Така схема працює в більшості випадків.

 • якісні препарати
 • найнижчі ціни
 • безкоштовна доставка
 • оплата при отриманні
 • конфіденційність