• 0
Статті » Як працює Віагра?

Як працює Віагра?

Віагра – це медичний препарат, який виробляє американська компанія Pfizer (Пфайзер). Випускається у таблетках дозуванням 25, 50, 100 міліграм, які містять відповідно 25, 50, 100 міліграм цитрату силденафілу. Віагра є одним із найпростіших і найзручніших лікарських засобів, призначених для лікування функції ерекції, а також статевого безсилля. На відміну від інших методів лікування імпотенції, що передбачають курси уколів у статевий член або ряд медичних процедур іншого характеру, лікування за допомогою Віагри відбувається суттєво комфортніше – одна таблетка Віагри приймається безпосередньо перед статевим контактом.

Застосування Віагри здатне допомогти чоловікам, які страждають на еректильну дисфункцію, але слід пам'ятати, що таблетка діє виключно при сексуальному збудженні. У разі його відсутності препарат не надасть належної дії. У тих випадках, коли чоловік збуджений, його статевий член наповнюється певною кількістю крові, що дозволяє досягати природної ерекції. Препарат Віагра купити Київ діє виключно у тих випадках, коли чоловіком відчувається природне сексуальне збудження. Після закінчення статевого акту статевий член повертається до свого природного розслабленого стану. Інакше кажучи, препарат силденафіл діє виключно на природні механізми появи ерекції, в цій його властивості полягає безперечна перевага Віагри, її новизна і секрет величезної популярності.

У разі якщо тривалість ерекції становить більше 4 годин, слід негайно звернутися до лікаря. Окремі лікарські засоби можуть ускладнювати природний процес відтоку крові із статевого члена. Якщо ерекція триває більше 6 годин, це може серйозно нашкодити статевому члену. Ерекція у чоловіка може не наступати так само через недостатнє заповнення статевого члена необхідною кількістю крові. Таке явища називається еректильною дисфункцією, подібною проблемою страждає безліч чоловіків. Серцебиття також має властивість підвищуватись під час статевого акту, тому секс небажаний людям, які мають серцеві захворювання. У тих випадках, якщо ви вирішите розпочати будь-які заходи, спрямовані на відновлення потенції, проконсультуйтеся з лікарем щодо стану вашого серця. При виникненні під час статевого контакту запаморочення, болю в грудях або нудоти перервіть статевий акт і зверніться до лікаря-кардіолога.

Принцип дії Віагри

Віагра - допомогла багатьом мільйонам чоловіків у боротьбі з еректильною дисфункцією. У момент збудження препарат, що міститься у Віагрі, допомагає заповнити статевий член достатньою кількістю крові, що сприяє появі ерекції. Віагра є вибірковим інгібітором ферменту активності фосфодіестерази 5-го типу. Цей фермент пригальмовує вироблення циклічного гуанозин-монофосфату, що утворюється з гуанозин-монофосфату при взаємодії з окисом азоту. Основною функцією монофосфату є розслаблення м'язів печеристих тіл статевого члена. При застосуванні Віагри відбувається значно краще розслаблення мускулатури печеристих тіл і таким чином покращується кровообіг статевого члена.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність