• 0
Статті » Віагра історія створення препарату

Віагра історія препарату Pfizer

Так само як відкриття пеніциліну та рентгенівських променів, відкриття препарату силденафілу (Віагри) відбулося випадковим чином. У 1998 році дослідники, які зробили відкриття Віагри, були представлені для отримання Нобелівської премії. Пошуки ліків, призначених для боротьби з еректильною дисфункцією, почалися в Англії в 1992 році, коли в містечку Пфайзерс фахівці компанії Pfizer почали проводити фармакологічні клінічні випробування інноваційного лікарського засобу - цитрату силденафілу. Спочатку силденафіл вивчався для лікування серцевих захворювань.

Медики сподівалися, що препарати, що містять силденафіл, зможуть збільшити приплив крові до серця і тим самим зможуть знижувати артеріальний тиск, проте дослідження показали, що препарат силденафіл не має належного впливу на артеріальний тиск та серцевий кровообіг. Вчені зазначили, що пацієнти чоловічої статі, які брали участь у дослідженні, не повернули таблетки Віагри вченим після тестів. З метою встановлення причини неповернення ліків, вчені провели опитування серед чоловіків, що брали участь у дослідженні, і встановили, що випробувані замість поліпшення серцевого ритму отримали інший, не менш значущий ефект – покращення якості ерекції. Препарати, що містять силденафіл, викликали посилення кровообігу, проте не в серцевому м'язі, як передбачалося спочатку, а до чоловічих статевих органів. Необхідна реакція організму у відповідь відбувалася через годину або трохи пізніше після прийняття таблетки.

Фахівці фармакологічної компанії Pfizer швидко усвідомили можливу економічну вигоду від винаходу та продовжили дослідження силденафілу. Вчені розпізнали у силденафілі потужний засіб, призначений для боротьби з порушеннями потенції. Розроблений препарат отримав назву Віагра, від комбінації двох слів Vigor сила, енергія, і Niagara водоспад у США.

У 1993 році клінічні дослідження було відновлено. Завдання вчених – підтвердити еректильні властивості Віагри. Відкриття було запатентовано у 1996 році. В результаті клінічних досліджень була доведена на практиці висока ефективність Віагри при лікуванні імпотенції та відсутність будь-яких значних побічних явищ. 27 березня 1998 року Департаментом США з продовольства (FDA) дозволено до застосування Віагри як ліки. Винахід Віагри належить Альберту Вуду та Пітеру Дану.

Ефективність препарату була випробувана на 3 тисячах чоловіків у віковій категорії 19-87 років. Клінічні випробування проводилися у різних країнах світу. Середня тривалість розладу статевої функції до прийому Віагри у випробуваних становила 5 років, неможливість ерекції була пов'язана з проблемами психічного характеру та загальним станом здоров'я.

Результати нових досліджень на практиці довели ефективність препарату в усуненні не тільки еректильної дисфункції, а й інших проблем сексуального характеру. У випробуваних суттєво підвищилася успішність статевих актів. Проводилися досліди з несумісності Віагри з іншими лікарськими засобами, але несумісності встановлено не було.

Віагра почала користуватися у покупців оглушливим успіхом. Ціна пігулок становила від 8 до 10 доларів, обсяг продажів у перший рік перевищив мільярд доларів. У Північній Америці на розлад статевої дисфункції страждає 30 мільйонів чоловіків, більше 20 мільйонів вже використовують Віагру, і їх кількість постійно зростає.

  • якісні препарати
  • найнижчі ціни
  • безкоштовна доставка
  • оплата при отриманні
  • конфіденційність